Tabletki odchudzające acai berry

Jagody acai berry są zrywane ręcznie przez miejscową ludność z kilkunastometrowych palm Euterpy warzywnej, łac. nazwa Euterpe Oleracea, w amazońskiej dżungli. Jagody w postaci naturalnej spożywają tylko mieszkańcy Brazylii, ponieważ acai nie nadają się do długotrwałego transportu do innych krajów w formie świeżej ani do sztucznej hodowli w innych strefach klimatycznych. Dlatego mieszkańcy innych części świata zażywają tę bombę witaminową, nazywaną w USA „brazylijską żyłą złota”, w postaci suplementów diety z ekstraktem z jagód acai. Przetwarzanie świeżych jagód acai opiera się na procesie liofilizacji – suszenia bez utraty naturalnych właściwości zdrowotnych i leczniczych jagód acai.

Tabletki z jagód acai berry zawierają największe stężenie wyciągu z jagód acai w porównaniu z innymi suplementami diety z ekstraktem z jagód acai. Zawartość wyciągu z jagód acai waha się w tabletkach od 300 mg do 3000 mg.

Tabletki z jagód acai mają zastosowanie jako suplement diety – jagody z acai mają właściwości lecznicze, energetyczne i odchudzające. Zaleca się spożywanie od jednej do dwóch tabletek z jagód acai dziennie. W sprzedaży dostępne są zazwyczaj opakowania po 60 tabletek jagód acai, które wystarczają zazwyczaj na miesiąc kuracji.

Ceny tabletek z wyciągiem z jagód acai są podobne do cen soków z jagód acai, z tym że stężenie ekstraktu z owoców acai w tabletkach jest znacznie silniejsze niż w soku. Na efekty  działania suplementów diety trzeba poczekać trochę dłużej niż tydzień czy dwa tygodnie. Pierwsze efekty stosowania jagód acai zauważalne są zazwyczaj dopiero po kilkunastu dniach regularnego zażywania tabletek.

Żeby mieć pewność co do autentyczności tabletek z wyciągiem z jagód acai, należy nabywać produkty renomowanych firm, najlepiej w aptekach lub autoryzowanych sklepach internetowych. Tabletki z jagód acai produkcji znanych i sprawdzonych firm zawierają skondensowane właściwości lecznicze, energetyczne i odchudzające świeżych jagód acai, bez utraty na wartości. Już po kilkunastu dniach zażywania tabletek z wyciągiem z jagód acai można zauważyć pierwsze oznaki poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci. Dalsze stosowanie tabletek powinno przynieść poprawę samopoczucia, przypływ energii witalnej, zmniejszenie łaknienia i większą chęć do podejmowania wysiłku fizycznego.

Tabletki z jagód acai cieszą się wielką popularnością wśród osób odchudzających się. Stosowane jako suplement diety odchudzającej przyspieszają przemianę materii i zmniejszają łaknienie. W połączeniu z wysiłkiem fizycznym i dietą odchudzającą przyczyniają się do zmniejszenia masy ciała. Obok wielu zalet tabletki z jagód acai wywołują w rzadkich przypadkach skutki uboczne. W przypadku spożywania nadmiernej ilości tabletek z jagód acai osoby o wadze normalnej mogą doprowadzić się do niedowagi. W przypadku nadmiernego spożycia tabletek z wyciągiem z tych owoców może dojść do dolegliwości żołądkowych – biegunki i gazów. W rzadkich przypadkach tabletki z jagód acai mogą wywołać alergię przejawiającą się wypryskami na skórze i trudnościami w oddychaniu. Należy wówczas natychmiast przerwać stosowanie takich tabletek i zasięgnąć porady lekarskiej.

3 komentarze to “Tabletki odchudzające acai berry”

  1. Czy acai naprawdę działa? pisze:

    W końcu sukces, udało mi się zrzucić 8kg stosująć 3 miesięczną dietę z acai berry. Próbowałam już chyba wszystkich dostępnych produktów i nie spodziewałam się aż tak dobrych rezultatów. W internecie znalazłam artykuł o tabletkach na odchudzanie acai berry, zmieniłam samochód na rower, zaczęłam regularnie odwiedzać basen i proszę… sukces! Polecam, a też myslałam, że to ściema.

  2. Monikaz pisze:

    jestem zdecydowanie jestem na tak! Udało mi się uzyskać wymarzoną sylwetkę w zadziwiająco krótkim czasie. Teraz nie wstydzę się już swojego ciała, jestem po prostu szczęśliwa. Na tym blogu spotkałam się z acai berry pierwszy raz, jakieś pół roku temu żałuje tylko jednego, że nie trafiłam na ten suplement wcześniej

  3. KassiaG pisze:

    Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną? Nie będzie lekko ale trzeba się wziąć za siebie. Mam już dobry plan na odchudzanie, wszyscy którzy są chętni proponuje dodawać komentarze w tym temacie.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz..